Yeniden Dirlik

23.05.2001

Sevgili  Türk Irkdaşım, 

İçersinde bulunduğumuz bu acı günler asla bizi üzmesin. Öyle bir zaman gelecek ki şu anda bulunduğumuz karışık ve garip çok kültürlülükten kurtulup, bütün Türkleri içine alacak yüksek medeniyete sahip güçlü bir imparatorluk kuracağız. Ve bu İmparatorluk Irkımıza sürdürülen saldırıların tek tek intikamını alacak. Tarih boyunca görülmüştür ki; bozkırların vahşi çocuklarına layık olan kölelik değil efendilik, taklit değil hakim yaratıcı  uygarlıktır.  

Kavgamız her zaman ırkımızın yükselmesi içindir. Damarlarımızdaki asil kan bize Tanrı’nın armağanıdır. Artık ırkımızın karşı karşıyı olduğu büyük tehlikelere karşı savaş zamanıdır. Tanrı yolumuzu aydınlatsın.

M.Savaş Sançar  

* * *

27.05.2001

Azîzim M. Savaş Sançar Beğ,

Bu batılılar zekâen geri kalmış topluluklardır. İnanılmaz hurâfelere inanır ve özellikle biz Türkler’den akıl almayacak derecede korkarlar. Baş gıdâları tonguz olduğundan, beyinleri de ancak bir tonguz beyni kadar çalışır. Gece mezarlıktan geçen adamın erkekliğe mayıs sürmemek için çaldığı ıslık misâli ve bükemedikleri eli öpmeyi de bilmediklerinden bize dâimâ barbar diye saldırırlar… Bu söz ile hem korkularını bastırır hem de yedikleri sopaların akıllarınca intikâmını alır, bir nevi’ kendi kendilerini tatmîn ederler.

Bunlar öylesine geri zekâlı mahlûklardır ki, kopardıkları yaygaralarla yüce milletimize geleceğe dönük bir takım taktikler verdiklerinin farkında bile değillerdir.

Bu cümleden olarak;

Kesmediğimiz halde kestiğimizi söylerler. Âdetâ bize, bundan sonra kesmemiz gerektiğini hatırlatırlar.

Fethettiğimiz yerlerde hiç kimsenin dînine müdâhalemiz olmadığı halde “fetihleriniz islâmı yaymak içindi” derler. Âdetâ bizi, bundan sonra söylediklerini yapmamız husûsunda îkâz ederler.

Birini gerçekleştirdiğimiz üç kızılelmamız vardı. Son ikiyüz yılda ötelerdeki öbür tonguz beyinlilerle birlikte öylesine üzerimize geldiler ki, henüz gerçekleşmemiş iki kızılalmıla adedimize iki yenisini daha eklettirdiler.

Gözümüz açıldı.

Milletlerin kavgaları, savaşları kayıkçı dalaşı gibi üç beş dakîkada bitmez. Bâzı amaçların gerçekleşmesi, kızılelmaların olgunlaşması yüzyıllar sürebilir. Bir devlet-i eded-müddetin sâhibi olan bu yüce millet îcâbında yüzyıllar boyunca sabredecektir.

Tanrı Türk’ü korusun.

Tonyukuk